بولارد ترافیکی

02166722509

بولارد ترافیکی

 

بولارد ترافیکی محصول کیان تجهیز پایدار است که از جمله تجهیزات ترافیکی است که از آن برای جدا سازی مسیر ها استفاده می شود . یکی از تفکیک کننده های مکان که می تواند به عنوان یک ابزار برای جهت دهی ترافیک و محدود کردن دسترسی به برخی مناطق مورد استفاده قرار بگیرد ، بولارد ترافیکی است .

این محصول جزء مهمترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی و جدا کننده ها است و برای مشخص کردن مسیر های عبور و مرور خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بولارد پلاستیکی
توضیحات

بولارد ترافیکی

در بسیاری از بلوارها و به طور کلی در هر مکانی که احتیاج به تعیین مسیر باشد از بولارد استفاده می شود . بسیاری از تصادفات در بریدگی مسیرها و در ترافیک اتفاق می افتد ، برای کم کردن میزان آمار تصادفات در شرایط خاص از جدا کننده ترافیکی استفاده می کنند.

جدا کننده ترافیکی انواع گوناگونی دارد که می توان به استوانه ایمنی ، بشکه ایمنی انواع بولارد و… اشاره کرد که بولارد ترافیکی ، یکی از انواع جدا کننده های ترافیکی است .

کاربرد بولارد ترافیکی

تجهیزات ترافیکی به منظور جلوگیری از حوادث و آسیب های احتمالی در سطح شهر ها و یا مسیر های برون شهری مورد استفاده قرار می گیرند .

بولارد ترافیکی از جمله تجهیزات ترافیکی هستند که جهت مشخص کردن قسمتی از مسیر و جدا نمودن محوطه ای خاص به کار می روند .

یکی از کاربردهای بولارد ترافیکی این است که به جای بشکه ترافیکی نیز می توان از آن استفاده کرد . همچنین می توان بر روی بولارد از علائمی برای هدایت مسیر رانندگان نیز استفاده نمود .

جدا کننده ها انواع گوناگونی دارند که بولارد ترافیکی یکی از انواع آن هاست , که بیشتر سر بلوارها مورد استفاده قرار می گیرند .

بولارد ترافیکی با ایجاد جلوه ی بصری به رانندگان در مورد محل تعیین شده اخطار می دهد .

نصب بولارد ترافیکی بسیار راحت و سریع انجام می باشد و به صرف هزینه ی زیاد احتیاج نخواهد داشت .

کیان تجهیز پایدار بولارد ترافیکی را علاوه بر استفاده در خیابان ها و جاده ها ، برای نصب در پیاده روها و حفاظت از مسیر عابران پیاده و دوچرخه سواران در پارک ها ، بوستان ها و … پیشنهاد نموده و محصول را با قیمت مناسب ، تضمین کیفیت و مقاومت بالا در برابر عوامل جوی ارائه می دهد .

 

بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

کیان تجهیز پایدار عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت

بهترین فروشنده تجهیزات پارکینگی , ترافیکی , ایمنی و جاده ای با بهترین کیفیت