نیوجرسی ترافیکی

02166722509

نیوجرسی ترافیکی

 

نیوجرسی پلاستیکی : سایزها : 40 * 70 * 100 | 60 * 100 * 200

یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی، نیوجرسی ترافیکی است. شاید شما هم دیده باشید که بسیاری از تصادفات به دلیل انحراف رانندگان از مسیر اتفاق می افتد.

در شرایطی که مسیر جاده ها تغییر پیدا می کند بسیاری از رانندگان دچار انحراف از مسیر و در نتیجه تصادفات ناگوار می شوند. اما اینکه در هر یک از شرایط های خاص باید از چه نوع تجهیزات ترافیکی استفاده شود بستگی دارد به شناختی که شما باید از نوع نیاز خود داشته باشید.

اما جدا کننده نیوجرسی در نوع خود دارای انواعی است که می توانیم به نیوجرسی پلاستیکی، نیو جرسی یک متری و… اشاره کنیم .

نیوجرسی ترافیکی که در گروه جدا کننده ها توسط پارک ترافیک به فروش می رسد، جهت مشخص کردن حریم خیابان ها، جداسازی مسیرهای رفت و برگشت از هم در جاده ها، مشخص کردن محل دور برگردان و … مورد استفاده قرار می گیرد .

نیوجرسی پلاسنیکی
نیوجرسی پلاستیکی

کاربرد نیوجرسی ترافیکی

یکی از انواع جدا کننده ترافیکی نیوجرسی ترافیکی است . از کاربرد نیوجرسی ترافیکی می توان به جدا کننده مسیرهای خیابان و جاده ها اشاره کرد . در شرایط خاصی که نیاز است مسیر حرکت خودروها تغییر کند و در عین حال هم نباید دچار انحراف شوند از جدا کننده نیوجرسی استفاده می شود .

بسیاری از تصادفات در خیابان و جاده هایی که مسیر شان تغییر می کند ، به دلیل نداشتن دید کافی رانندگان و در نتیجه انحراف آن هاست . از دیگر انواع جدا کننده ترافیکی می توان به انواع استوانه نیز اشاره کرد .

برای مصارف درون شهری نیوجرسی 1 متری و برای بزرگراه ها و اتوبان ها نیوجرسی 2 متری را معرفی کرده و کیفیت محصول را در برابر رطوبت، حرارت ، برخوردها، شکستگی و سائیدگی تضمین می کند .

همچنین نصب محصول بسیار سریع و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه ی زیاد صورت می گیرد .

نیوجرسی ترافیکی به عنوان یکی از تجهیزات ترافیکی استاندارد در نوع پلاستیکی ، پلی اتیلن و چارچوب فلزی داخلی تولید می گردد .

نیوجرسی یا جداول ترافیکی جهت بستن راه ها و جلوگیری از انحراف خودرو در سطح شهر می باشد که به یکدیگر متصل شده و مانع از انحراف خودرو می شود که در رنگهای مختلف و بر وزن معین بر اساس سفارش مشتری تولید می شوند .

نیوجرسی پلاستیکی قطعات پلاستیکی هستند که برای جداکردن مسیرهای ترافیکی در جاده‌ها استفاده می‌شوند .

قطعات نیوجرسی موانع ترافیکی هستند که به منظور ايمن سازي سطح معابر و جدا سازي در دوربرگردان ها ، کنار جاده های فرعی و نیز وسط خیابان های اصلی مورد استفاده قرار می گیرد .

این جداول ترافیکی به گونه ای طراحی شده اند که در صورت برخورد خودرو آسیب کمتری به آن بزنند و در عین حال مانع عبور خودرو به مسیر روبرو و تصادف از روبرو شوند .

نیوجرسی بتنی که قطعه های از پیش ساخته شده بتنی است قابلیت اتصال به یکدیگر را دارند و به عنوان جداکننده در اتوبان ها و خیابان ها استفاده می شود . جداکننده نیوجرسی ترافیکی جایگزین مناسبی برای گاردریل ها در جاده ها است , زیرا از ایمنی بیشتری برخوردار است .

نیوجرسی بتنی ترافیکی از آب فولاد و شن و ماسه تشکیل می شود که در کشور ما طبق استاندارد 17306 باید نسبت آب به سیمان را در تولید نیوجرسی ترافیکی به 4/0 کاهش داد که تولید کنندگان جدا کننده ترافیکی موظف به رعایت آن هستند .

نیوجرسی بتنی بدلیل شباهت زیادی که به بلوک های سیمانی دارد به نام نیوجرسی سیمانی نیز شناخته می شود .

نیوجرسی پلاستیکی ، نیوجرسی ترافیکی قابل حمل

مانع نیوجرسی که بصورت دیواری طولانی ، مسیرهای جاده ها و راه ها را از هم جدا می کند و باعث افزایش ایمنی رانندگان می شود , در نوع پلاستیکی نیز تولید و عرضه می گردد .

نیوجرسی پلاستیکی از پلی اتیلن سنگین با گرید 3840 و یا پلاستیک تولید می شود و دارای یک چارچوب فلزی داخلی است . در نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی به منظور بالا رفتن وزن قطعه ، داخل آن را می توان از آب پر کرد ؛ چه بسا با اینکار یک پلاستیک 9 کیلویی تبدیل به یک بلوک فوق العاده سنگین می شود . در پایان کار نیز می توان درپوش تعبیه شده در بالای نیوجرسی را برداشت ، آب آن را تخلیه کرد و براحتی حمل نمود .

نیوجرسی پلاستیکی در سه نوع نیوجرسی 1 متری با ارتفاع 70 سانتی متر ، نیوجرسی 2 متری با ارتفاع 100 سانتی متر و نیوجرسی 155 سانتی متری با ارتفاع 85 سانتی متر تولید و به بازار عرضه می گردد .

نیوجرسی پلاستیکی و مزیت های آن

جداکننده ترافیکی پلاستیکی بدلیل سبک بودن قابلیت حمل و نصب آسانتری نسبت به نیوجرسی بتنی دارد و در برابر ضربات و اثرات جوی مقاوم است و در مواقعی که محدودیت زمانی و مکانی وجود دارد بهترین گزینه برای استفاده می باشد .

دارای ورودی و خروجی آب یا ماسه است که بهنگام پرشدن از این مصالح ، وزنی حدود 600 کیلوگرم پیدا می کند . نیوجرسی پلاستیکی زمانی که شکسته شود قابلیت تعویض و بازیافت دارد و می توان این تجهیز ترافیکی را در رنگهای مختلف تولید کرد .

همچنین نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی برای پارتیشن بندی مکان هایی که نیاز به جدا سازی دارند مورد مناسبی است .

نیوجرسی ترافیکی چه کاربردهایی دارد ؟

جدا کننده نیوجرسی ترافیکی اکثراً به منظور هدایت و در مسیر قرار دادن وسایل نقلیه در جاده ها و معابر استفاده می شود و هنگام برخورد کناره های خودرو ، بدلیل زاویه کم لبه های آن به عنوان یک هدایت گر برگردان عمل می کند و موجب کاهش خسارت می گردد .

علاوه بر این از نیوجرسی ترافیکی جهت محافظت و ایمنی کارگران در پروژه های عمرانی در مقابل خودروها ، به عنوان سیل بند ، جلوگیری از انتشار آتش در جنگل ها ، چند خطه کردن جاده ها و به عنوان محافظ عابران پیاده استفاده می شود .

همچنین این جداکننده ترافیکی برای حفاظت از جان سربازان و مدافعان در حملات تروریستی به عنوان سنگر نیز کاربرد دارد .

http://park-traffic.ir

بهترین فروشنده نیوجرسی ترافیکی با بهترین کیفیت در میدان حسن آباد
بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

پارک ترافیک عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت