بشکه ایمنی جاده ای

021-66752690

بشکه ترافیکی :

جنس : پلاستیک

سایز : ارتفاع 110 سانت قطر پایین 60 سانت قطر بالا 40 سانت

بشکه

بشکه های ایمنی تهیه شده از مواد پلی اتیلن درجه یک که در برابر تابش آفتاب و ضربه مقاوم هستند .

بشکه ها قابلیت نگه داری آب و شن را دارند از این رو در هنگام ضربه باعث کاهش صدمات در زمان تصادفات می شوند .

http://park-traffic.ir

به دلیل دارا بودن شبرنگ های ترافیکی که بر روی آنها نصب میشود توانایی جدا سازی مسیر های طولانی با رعایت نکات ایمنی را دارند .

بشکه ترافیکی
بشکه ترافیکی

یکی از کاربرد های این بشکه های ترافیکی جدا کردن مسیر بخصوص در بزرگراه ها می باشد .

این بشکه ها پیش از گاردریل قرار می گیرند تا در صورت اشتباه راننده به هر دلیلی پیش از برخورد با گاردریل ، با بشکه های ترافیکی برخورد کرده و از شدت صدمات آن کاسته شود .

جهت ایمن سازی محیط در کارخانجات و جداسازی انبار ها ، راهها ، بزرگراه ها و … مورد استفاده قرار می گیرند .

یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی جهت هشدار به رانندگان در راه ها و جاده ها بشکه ترافیکی است .

بشکه ایمنی که در گروه جدا کننده‌ها قرار دارد از مواد پلی اتیلن درجه یک که در برابر ضربه و تابش آفتاب مقاوم است ، ساخته شده و در رنگ زرد در کشور تولید میشود .

این محصول طوری طراحی شده که در زمان برخورد وسیله نقلیه با آن ، ضربه را مهار کرده و حداقل آسیب به خودرو و سرنشینان وارد میشود .

بشکه ایمنی از جنس پلاستیک محکم و بادوام و با وضوح رنگ بالا ساخته‌ شده است که به نام بشکه پلاستیکی ترافیکی نیز شناخته می شود . مواد تشکیل دهنده این بشکه ها پلی اتیلن می باشد . مهمترین ویژگی این محصول قابلیت پر کردن آن با آب و شن برای افزایش وزن است که آن را تبدیل به یک بلوک بسیار سنگین می کند .

اندازه پر کردن بشکه ایمنی ترافیکی با خاک ، آب ، شن و ماسه به مکان مورد استفاده بستگی خواهد داشت بنابراین بر اساس مکانی که قرار است استفاده شود می توان نوع آن را انتخاب کرد . بعد از اتمام کار با آن هم به راحتی می‌توان آب داخل آن را تخلیه و به‌ راحتی آن را جابجا کرد .

طراحی بشکه های ترافیکی به این صورت باعث می شود تا بشکه ایمنی 7 کیلویی تحمل لازم را در مقابل ضربه های احتمالی داشته باشد و هنگام وارد شدن ضربه به آن ، شدت ضربه کاهش داده شده و کمترین خسارت به مسافران و خودرو وارد شود .

استفاده از مواد پلیمری پی وی سی که دارای آنتی یووی و آنتی اکسیدانت و آنتی استاتیک موجب انعطاف پذیری قابل توجه بشکه های ایمنی ترافیکی گردیده که این خاصیت به تحمل و مقاومت در برابر ضربات سنگین و فشارهای وارده ناشی از برخورد خودرو کمک شایانی می کند .

همچنین شبرنگ های بازتاب دهنده نور تعبیه شده بر روی این محصول بسیار با کیفیت بوده تا دید کافی در شب را برای رانندگان وسایل نقلیه فراهم آورد . علاوه بر این، بشکه های ایمنی ترافیکی قابلیت نگه داری آب و شن را دارند از این رو در هنگام ضربه باعث کاهش صدمات در زمان تصادفات می شوند که این امر نقش به سزایی در امور راه ها و عملیات های عمرانی را ایفا می کند .

بشکه ایمنی ترافیکی دارای شبرنگ هاشوری زرد و مشکی رده مهندسی 7 ساله طبق استاندارد و ضد آب می باشد . وجود علائم شب‌ رنگ روی بشکه‌ها که نشان دهنده‌ راهنمای مسیر است موجب رویت آن ها در تاریکی و شب می شود .

نصب بشکه ایمنی در جاده های برون شهری ، خروجی ها و یا مکان هایی با پیچ های پرخطر ، باعث حفظ ایمنی رانندگان و کاهش تصادفات می شود .

بشکه ترافیکی در برابر حرارت ، رطوبت ، نوسانات جوی و جریانات آب و هوایی مقاوم است .

با افزایش روزافزون وسایل نقلیه ، لزوم استفاده از تجهیزات ترافیکی بیش از گذشته احساس می شود . تجهیزات ترافیکی که به منظور کنترل ترافیک و سرعت یا اطلاع‌رسانی به رانندگان وسایل نقلیه و عابران پیاده ، اخطار ، افزایش ایمنی راه ها استفاده می شود و یکی از عوامل کاهش دهنده تصادفات و سوانح محسوب می‌شود .

بشکه ترافیکی یکی از این تجهیزات ترافیکی است که بعنوان مانعی برای جلوگیری از برخورد خودروها و هدایت آن‌ها استفاده می شود . تولید این محصول ترافیکی در دو نوع با درب و بدون درب صورت می گیرد .

بشکه ترافیکی از جنس پلی اتیلن تولید می شود که در برابر نوسانات و ناملایمات جوی بسیار مقاوم است . این محصول مقاومت لازم را در برابر ضربات دارد و به عامل برخورد کننده حداقل صدمه را وارد می‌کند . همچنین از مواد آنتی یووی در طراحی و تولید آن به منظور مقاومت در برابر تابش نور آفتاب و جلوگیری از پوسیدگی و رنگ پریدگی استفاده شده است .

استفاده از دو رنگ زرد و آبی کنار هم در این نوع تجهیزات ترافیکی ، ایده بسیار مناسبی برای جلب توجه رانندگان از فواصل دور می باشد . علامت موجود روی بشکه زرد ترافیکی به معنای جدا شدن جاده از جاده اصلی است که این تصویر باید از وضوح بالایی برخوردار باشد تا رانندگان براحتی آن را مشاهده کنند .

در ساخت و تولید این محصول از شبرنگ‌هایی استفاده می شود که قابلیت دید بالایی به رانندگان در تاریکی شب میدهد .

در خیلی مواقع داخل بشکه‌ را از آب و شن پر می کنند که مقاومت بشکه را بالا برده و در صورت انحراف خودروها از جاده و برخوردشان با این تجهیزات از شدت شتاب آنها کاسته و صدمات و خسارات را به حداقل برسد .

بشکه ایمنی ترافیکی در دو نوع بشکه ترافیکی 85 سانتیمتری و 105 سانتیمتری تولید و عرضه می گردد که پارک ترافیک با بهترین کیفیت این دو محصول را ارائه میدهد .

بشکه ترافیکی 85 سانتیمتری

بشکه ترافیکی 85 سانتی متری جهت ایمن سازی راهبندهای عمرانی بسیار مناسب می باشد . این محصول از جنس پلی اتیلن است و در معابر شهری و جهت ایمن سازی محیط کارخانه‌ها و انبارها مورد استفاده قرار می گیرد .

بشکه ایمنی با ارتفاع 85 سانتی متر بدون درب و دارای شبرنگ است و قابل نصب در خروجی‌های پرخطر است .

بشکه ترافیکی 105 سانتی متری

بشکه ترافیکی 105 سانتی متری ساخته شده از مواد پلی اتیلن فوق العاده با کیفیت ، نمونه دیگری از تجهیزات و جدا کننده‌های ترافیکی است . این محصول دارای قابلیت ضربه ‌پذیری بالایی است و با پر کردن شن و ماسه یا آب داخل آن مقاومتش چندین برابر می شود .

بشکه ترافیکی با ارتفاع 105 سانتی متر در برابر افزایش و کاهش دما بدلیل خاصیت آنتی یووی که دارد مقاوم است و نصب و نگهداری آن به آسانی انجام می شود . در بیشتر عملیات عمرانی و در امور راهها به منظور مشخص کردن محدوه خطر و تعیین مسیر خودروها استفاده می شود .

بشکه ترافیکی ایمنی یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی جهت هشدار به رانندگان بویژه در جاده‌ها و راه هاست . در بسیاری از گزارشات تصادفات ، عدم استفاده از این بشکه در جاده ها احتمال تلفات جانی را بشدت افزایش داده است . لذا رعایت اصول استاندارد در تولید محصولات بشکه ترافیکی از مهمترین و ضروری‌ترین عوامل در حفظ جان افراد است .

یکی از این موارد ضخامت بشکه است که باید به گونه‌ای باشد که در برخورد اولیه علاوه بر اینکه سریع پاره نمی شود ، از سرعت وسیله نقلیه نیز بکاهد . از طرفی اگر این ضخامت بیش از حد باشد با توجه به آب یا شن و ماسه داخل بشکه ، بشکه سخت شده و هنگام برخورد می تواند خسارات جبران ناپذیری برای سرنشینان خودرو بوجود آورد .

بشکه های ترافیکی با توجه به نوعشان کاربردهای متفاوتی دارند و هنگام استفاده باید به این مورد توجه کرد.

نصب بشکه ترافیکی کار پیچیده ای نیست و در بیشتر مواقع با پر کردن شن و ماسه یا آب داخل آنها و قرار دادن در فواصل منظم اینکار انجام می شود . در واقع سنگین کردن این بشکه ها با آب و شن سبب می شود در جای خود محکم شوند و در برخوردهای احتمالی واکنش مناسبی از خود نشان دهند .

بهتر است بشکه را در جای خود قرار داده و سپس داخل آن را پر کرد و برای جابجایی ، بدلیل وارد نشدن آسیب به بشکه ترافیکی محتویات آن را خالی و بعد از قرار دادن در محل مورد نظر مجدداً پر کرد .

کاربرد بشکه ایمنی

با عبور از خیابان‌ها و جاده‌ها حتما با بشکه‌ها و بلوکه‌‌های بزرگی که در حاشیه مسیرها قرار دارد مواجه شده‌اید . بشکه ایمنی از انواع تجهیزات ترافیکی و در دسته جدا کننده ترافیکی می باشد که می توان از انواع جدا کننده ها به استوانه ایمنی نیز اشاره کرد .

بشکه زرد ترافیکی در گروه جدا کننده ها قرار گرفته و یکی از محصولاتی است که برای جدا سازی و افزایش ایمنی محیط هایی

مثل : خیابان ، بزرگراه ، جاده ، کارخانه و … مورد استفاده قرار می گیرد .

همچنین می توان از آنها به عنوان علائم هشداری و راهنمایی برای مشخص کردن اتمام جاده یا مسیرهای انحرافی هم استفاده کرد .

بشکه ایمنی به عنوان یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی است که به دلیل نوع کاربرد های متفاوتی که می تواند داشته باشد انواع گوناگونی دارد که انواع بشکه ترافیکی را در سایز های متفاوت در سایت درج شده است .

انواع بشکه ایمنی ترافیکی در ابعاد مختلف و معمول 90 ، 120 و 105 سانتی متری و برحسب مقدار ماده تزریق شده به آن تولید می شوند .

http://park-traffic.ir

بهترین فروشنده بشکه ترافیکی با بهترین کیفیت در میدان حسن آباد
بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

پارک ترافیک عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت